top of page
Nové povinnosti v energetike musia byť pre mestá nastavené realisticky a férovo

12. júna 2026
Energetika Slovenska sa mení a pripravované zmeny v energetickej legislatíve budú mať významný dosah aj na samosprávy. Únia miest Slovenska (ÚMS) preto iniciovala online stretnutie svojej internej pracovnej skupiny pre energetiku a ekoinovácie, na ktorom sa spolu so zástupcami členských miest venovala novým povinnostiam, praktickým dôsledkom pre mestá a ďalšiemu postupu ÚMS v tejto téme.
Zdroj
bottom of page
